Prosimy świadków o kontakt - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Aktualności

Prosimy świadków o kontakt

Data publikacji 24.10.2018

Szukamy świadków, głównie mężczyzny, który pomógł pokrzywdzonemu pobitemu przez grupkę nieznanych osób. Zdarzenie miało miejsce na ul. Warownej w Pszczynie w sobotę, 13 października, po godz. 22.00. Pokrzywdzony został zaatakowany przez grupę 5 mężczyzn, którzy go kopali i bili pięściami. W wyniku tego doznał urazu kręgosłupa.

Pokrzywdzony wracał z imprezy urodzinowej. Przyznał, że nieco wypił, dlatego szedł do domu pieszo. Będąc na ul. Warownej, w okolicach tamtejszego hotelu, został zaczepiony przez grupkę nieznanych mu osób. Utarczki słowne zakończyły się demonstracją siły fizycznej. Mężczyźni zaczęli kopać pokrzywdzonego i bić go pięściami. Pomógł przechodzień, który zaczął krzyczeć i odpychać sprawców. Po jego interwencji cała piątka agresorów uciekła. Świadek natomiast odprowadził pokrzywdzonego do domu, szedł z nim do połowy parku. W wyniku tego zdarzenia poturbowany mężczyzna doznał złamania wyrostków poprzecznych lewych kręgów.

Prosimy wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu rysopisów lub samych personaliów sprawców o kontakt z policjantem zajmującym się tą sprawą. Prosimy dzwonić wybierając numer telefonu do asp. szt. Marcina Górnego 32 44 93 237 lub do sekretariatu wydziału kryminalnego z końcówką 280.